הסעות לקבר רחל

אחד המקומות המרתקים עבור העם היהודי הוא קבר רחל שנמצא צפונית לבית לחם ומדרום לעיר ירושלים. כמויות עצומות של מבקרים מגיעים לקבר זה לאורך כל השנה כדי להתפלל וליהנות מהברכה אשר שורה על מקום זה בנושא הפוריות. להזמנת מיניבוסים או אוטובוסים חדשים לנסיעה התקשו עוד היום.

נסיעות לקבר רחל

יש קבוצות מאורגנות רבות של תלמידים ושל אנשים מבוגרים יותר אשר מעוניינים להגיע לקבר רחל. מדובר בקבוצות מערים כמו בני ברק, ירושלים, בית שמש, אלעד, חריש ועוד. על פי הכמות הצפויה של הנוסעים שאמורים לעלות על רכבי ההסעה כדי לנסוע יחד עד הקבר, מתאמים אנשי יואב הסעות את הנושא הלוגיסטי.

חברת יואב הסעות מתאמת עבורכם הסעות לקבר רחל נסיעות באוטובוסים חדשים ואידאליים לנסיעות ארוכות. בכל אחד מהם יש 60-53 מקומות ישיבה ועל פי הכמות הכללית של הנוסעים, נשלחים למקום כמה אוטובוסים.

אם כמות הנוסעים מיישוב שהוא קטן יחסית היא קטנה, שולחים מיניבוס של 20 מקומות או מיניבוס קטן יותר וכך לכל המטילים יש מספיק מקום וכולם נהנים מהשינוי בשגרה ומהנסיעה הכול כך חשובה במסגרת הסעות לקבר רחל.

לקבלת הצעת מחיר להסעות לקבר רחל חייגו עכשיו - 03-7576666

הזמנת הסעות לקבר רחל עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

תדירות של נסיעות לקבר רחל

כיוון שכולם רוצים להגיע למקום ייחודי זה, בכל כמה ימים הצוותים של יואב הסעות מתאמים הסעות לקבר רחל מעיר אחרת. לעיתים מדובר במרחק קצר יחסית כמו מירושלים ולעיתים מדובר בנסיעה ארוכה כמו מחריש, או מהדרום עד קבר רחל.

אף על פי שמדובר בנסיעה ארוכה, הנוסעים כבר משתוקקים להגיע כדי להתפלל ליד הקבר ולבצע את המנהגים המיוחדים. הנהגים האחראים נוהגים בבטחה ומחשבים את הזמן עד ההגעה ליעד ולכן הם מיידעים את הנוסעים שהנסיעה תצא מוקדם בבוקר.

היערכות מיוחדת בהסעות לקבר רחל

לפני כל יציאה של אוטובוסים עבור הסעות לקבר רחל, מתבצע נוהל בדיקה של כל האוטובוסים והמיניבוסים כדי לוודא שכל אחד מהם הוא תקין ואין בו תקלות. רק לאחר שנקבע שהרכב יכול לנסוע בבטחה לטיול הארוך, הוא יוצא לדרך. במידת הצורך הצוותים של יואב הסעות מוודאים שקיימים כל האישורים הנדרשים כדי לנסוע למקום זה לאור מיקומה המיוחד של העיר בית לחם.

ביקור בבית לחם

בתום הסיור והתפילות בקבר רחל, הנהג של יואב הסעות מוודא שכל הנוסעים שהגיעו אתו לקבר רחל חזרו לרכב וכך אפשר להמשיך את הנסיעה. במקרים רבים משלבים את הביקור בבית לחם עם טיול במקומות אחרים בקרבת מקום כמו בכמה אתרים מסקרנים בירושלים, הכותל המערבי, מנהרות הכותל הרובע היהודי בעיר העתיקה ועוד.

הדרישה הגבוהה לנסוע למקומות הללו היא לאורך כל השנה ולכן מדובר בסבבים קבועים של נשים אשר מגיעות במסגרות שונות של עבודה, לימודים, מועדוני נשים בכל הארץ כאשר כולן רוצות להגיע לקבר רחל.

אם גם אתם מתכננים נסיעה לבית לחם עבור תלמידים או קבוצות אחרות, הנהגים המנוסים של יואב הסעות מכירים את תוואי הדרך ואת הנהלים הספציפיים במקום זה. לכן נשמח לתת לכם שירות, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

השכרת מיניבוס עם נהג

השכרת מיניבוס עם נהג נסיעה בקבוצות לכל אירוע ולכל סיטואציה שהיא, הופכת בשנים האחרונות לאחת מהדרישות הכי בסיסיות של מורים ואנשי חינוך במרכזי חינוך גדולים ברחבי

קראו עוד »
מיניבוס 16 מקומות

הסעות מיניבוסים לכל מטרה

הסעות מיניבוסים לכל מטרה מחפשים להשכיר מיניבוס ? הגעתם למקום הנכון. חברת יואב הסעות אשר מפעילה שירותי הסעות מיניבוסים דואגת שכל אחד מהרכבים יהיה מתוחזק באופן

קראו עוד »

חברת הסעות לטיולים

חברת הסעות לטיולים פעם בשנה, כל אנשי הצוות בבית העסק שלכם מתכנסים לסוף שבוע אחד של טיול ארגוני משותף. זה אחד מהאירועים הכי גדולים של שנת

קראו עוד »
דילוג לתוכן