הצעות של הסעות לטיולים בכל הארץ

מגולן ועד אילת ארץ ישראל מלאה פינות חמד ואתרי טיול מופלאים. חברות, בתי ספר, משפחות כולם אוהבים לטייל ואוהבים את חווית הנסיעה המשותפת. איך עושים את זה בקלות ועל מה חשוב לשים דגש.

קח מקל, קח תרמיל, קח חברים וצא לטייל

טיול בארץ הוא חוויה מרגשת ומגבשת ופעילות המתאימה לכל הגילאים. חברות עסקיות רבות אוהבות להוציא את עובדיהן לטיולים וימי כיף כדי לרענן ולשבור את השגרה, משפחות בוחרות בטיול כאלטרנטיבה לאירועים משפחתיים וחגיגות ימי הולדת, חבורות של גמלאים מנצלים את זמנם החופשי כדי לטייל בארץ וליהנות מנופיה וקבוצות תיירים רבות באות לתור את הארץ ולהתפעל מהקסם הטמון שבה מצפון ועד דרום, מכנרת ועד המדבר, משמורת החולה ועד נופי הנגב המרתקים.

רכב הסעות לכל קבוצה

קבוצות של הסעות לטיולים הן בעלות מספר אנשים משתנה וכשבוחרים רכב להסעה אפשר לבחור בכזה שיתאים למספר הנוסעים. חברות ההסעות מציעות רכבי מיניבוס המתאימים ל 10 אנשים, 15 ואפילו 20, רכבי מידי בוס המתאימים לקבוצות של כ-40 נוסעים ולכמויות גדולות יותר אפשר לבחור באוטובוס המכיל 50, 55 ואפילו 60 נוסעים. רכבי ההסעות מאפשרים נסיעה נוחה ברכבים מפוארים, חדישים בעלי ריפודים מפנקים, שקעי הטענה למכשירים ניידים ותאורה אישית. הרכבים מצוידים במערכת שמע מתקדמת ואפילו בטלוויזיה המאפשרת להנעים את זמן הנסיעה ולהעסיק את הנוסעים, בעיקר הצעירים, בנסיעות הארוכות.

כיצד לבחור חברת הסעה

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים אוטובוס או הסעות לטיולים מחברת הסעות. יש לוודא שהחברה מחזיקה בידיה את כל האישורים והרישיונות לעסוק בהסעת נוסעים, מסמכים המאפשרים לנהגים לנהוג ברכבי הסעות, חשוב לוודא שלחברה יש קצין בטיחות מורשה ושהנהגים עברו את ההכשרות המתאימות.

עוד חשוב לבדוק אלו ביטוחים מחזיקה החברה ומה הכיסויים בהם. יש לוודא כי החברה מבטיחה אחריות ופתרון בעיות בזמן אמת, שיש תורן קבוע זמין בכל שעות היום במקרה של תקלה. בדקו מה החלופות שהחברה מציעה למקרים של תקלה ברכב ומה טווח הזמנים להחלפת רכב הסעות לטיולים. לבסוף חשוב לוודא שהנהגים אדיבים, מסבירי פנים ונעימים לקהל.

כמו כן לבדוק שמדובר בחברה אמינה שקיבלתם עליה המלצות מקולגות וגם ראיתן חוות דעת חיוביות באינטרנט.

טיול ארוך

כשמתכננים טיול ארוך יותר מיום אחד, כדאי לבדוק אפשרות של הקפצות, כלומר נסיעה הלוך ונסיעה חזור, במקרה שמדובר ביעד אחד לחופשה, למשל אילת. במקרים של טיול נודד הנוסע ממקום למקום כדאי לבדוק אפשרות של אוטובוס צמוד הנשאר עם יחד הקבוצה לאורך כל ימי הטיול. במקרים כאלה יש לדאוג לנהג ללינה יחד עם הקבוצה או בסמוך אליה.

חשוב לדעת כי על הנהגים חלות הגבלות רבות בנוגע למספר השעות המותרות לנהיגה ולכמה שעות שינה בהן הוא מחויב לפני תחילת הנסיעה. קצין הבטיחות בודק את הנתונים ולא יאשר חריגות כדי להגן על בטיחות הנוסעים.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות במרכז

חברת הסעות במרכז תחבורה היא הבסיס לחיים בחברה המודרנית. לעבודה, ללימודים ולאירועים חברתיים שונים אנחנו צריכים לקבל שירותי תחבורה איכותיים ונוחים, המתאימים לסיטואציה. לא רק תחבורה

קראו עוד »
הסעות מיניבוס-מרצדס-16-מקומות-חדש--scaled

מיניבוס 15 מקומות

מיניבוס 15 מקומות צריכים להתארגן לנסיעה משרדית ואף אחד לא רוצה לנהוג? החבר'ה רוצים לנסוע יחד למסיבה ולאף אחד אין רישיון? רוצים לעשות טיול משפחתי ולחוות

קראו עוד »
דילוג לתוכן