חברת הסעות באור יהודה

אזור אור יהודה ובקעת אונו הם אזורים שעוברים בשנים האחרונות התפתחות תעשייתית משמעותית. עם נגישות למרכז הארץ, קל מאוד להבין למה חברות וארגונים גדולים רוצים למקם את עצמם דווקא בתוך אור יהודה. יחד עם זאת, לא כל העובדים שלכם מחזיקים ברכב ויכולים להגיע למקום העבודה מחוץ לערים הגדולות, בקלות יחסית. ולכן, בסיטואציה כזו אתם רוצים לפנות לחברת יואב הסעות, המשמשת בתור חברת הסעות באור יהודה ונותנת פתרונות מקצועיים למנהלים בעולם המשרדי, הלוגיסטי, והתעשייתי. יש לנו את כל הידע, כל הכלים וכל הכישורים על מנת לספק לכם את פתרונות ההסעה הטובים ביותר שקיימים כיום בישראל.

חברת הסעות באור יהודה – שירותים לחברות וארגונים מקצועיים

שירותי חברת הסעות באור יהודה יכולים לתת מענה ל:

  1. משרדים – באזור אור יהודה יש חברות היי-טק רבות, שפועלות במגוון תחומים. בדיוק כמו במרכז תל-אביב, גם כאן הסטנדרט המקובל בתחום ההייטק הוא לספק הסעות לעובדים שמתאימות לשגרת היומיום בחברה ולא דורשות מהעובד להחזיק כלי רכב יקר.
  2. מוקדי שירות לקוחות – עובדים אלו הם עובדים צעירים, בעיקר אחרי תקופת הצבא, שלא תמיד יכולים להחזיק כלי רכב ולכן שירות הסעות הוא חיוני מבחינתם ויעזור להם לבחור לעבוד בחברה שלכם.
  3. מפעלי תעשייה – מפעלים שעובדים סביב השעון, על מנת לספק את הצרכים של כל האוכלוסייה בישראל, הם מפעלים שחייבים לתת לעובדים שלהם תנאי הסעה בטוחים ובטיחותיים אל המשמרות.

תכנון שגרת העבודה במפעל או במשרד – משימה אפשרית בהחלט

במיוחד אם אתם עובדים עם כמה משמרות לאורך שעות היממה ה, יש צורך להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחרי פתרונות של שירותי הסעה בטוחות בכל אזור גוש דן והמרכז. אנחנו, בחברת יואב הסעות יכולים להציע לכם מיניבוסים וגדלים שונים, אוטובוסים, ושירותי הסעות בכל שעות היממה ומכל נקודה שאתם צריכים להגיע אליה. מחשבה על הצרכים השונים של עובדים שונים, ניתן יהיה ליצור את תנאי העבודה האופטימלי וכך למשוך לעסק שלכם עובדים הרבה יותר איכותיים. אז למה אתכם מחכים, הרימו טלפון לצוות יואב הסעות, ואנחנו ניכנס לפעולה בשבילכם!

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

מיניבוס 20 מקומות

מיניבוס 20 מקומות בעולם ההסעות, יש תחום הסעות ושירותים אחד, שהחשיבות שלו היא המשמעותית והרלוונטית ביותר במשק הישראלי. אנחנו מדברים כמובן על הסעות של עובדים למקום

קראו עוד »

חברת הסעות בהרצליה

חברת הסעות בהרצליה אפילו שמדובר באחת הערים הכי קרובות לתל אביב, אשר מתהדרת בגישה יחסית מהירה כמעט לכל מקום בגוש דן, תושבי הרצליה עדיין יכולים ורוצים

קראו עוד »
דילוג לתוכן