חברת הסעות בפתח תקווה

חברת הסעות בפתח תקווה 

כבר שנים ארוכות שאתם רוצים אבל לא מוצאים דרך לצאת לטיול עם כל בני המשפחה המורחבת, רק בגלל כמות המטיילים הגדולה שכנראה תצטרף לחגיגה. זה אתגר מבחינה לוגיסטית' אבל היום יותר מאי פעם יש דרכים שבהן אתם יכולים להתמודד עם האתגר ולמצוא נותני שירותים מיוחדים שיעזרו לכם לתכנן טיול מנצח. מבחינת שירותי חברת הסעות בפתח תקווה, אם אתם בוחרים בשירותים המקצועיים של חברת יואב הסעות, אין לכם ממה לחשוש. אנחנו יכולים למצוא פתרון לכל קבוצת מטיילים, על בסיס כמות גדולה של רכבים המכילים מספר נוסעים משתנה.

חברת הסעות בפתח תקווה

תכנון טיול משפחתי? חברת הסעות בפתח תקווה תוכל לעזור לכם להפוך אותו לחוויה

העבודה עם שירותי חברת הסעות בפתח תקווה, ובמיוחד עם השירותים שלנו בחברת יואב הסעות, יכולה לשפר משמעותית את הטיול שלכם מפני ש:

  1. הנהגים שלנו מתכננים ביחד איתכם את הטיול ויודעים מה הוא המסלול המבוקש מבחינתכם. אפילו אם אתם עובדים עם מורה דרך צמוד, ניתן להבטיח שהנהג יודע את כל מסלול הנסיעה בעל פה.
  2. אנחנו מחזיקים כלי רכב ברמת התחזוקה הגבוהה ביותר, אשר עוברים בדיקות בקרת איכות של קצין הרכב שלנו אחת לחודש. מה שאומר שאין לכם שום סיבה לחשוש מבעיות או מתקלות לאורך הדרך.
  3. לכל מקום שאליו אתם רוצים למצוא תיק הנהג שלנו ילווה אתכם, וגם ימתין לכם. ככה שאתם יכולים לצאת למסלולי הליכה ולדעת בוודאות גמורה שהנהג הגיע לקצה המסלול בשעה המיועדת.
שירות הסעות בפתח תקווה

למה לכם לנסוע לבד, אם יש חברה שיכולה להסיע קבוצות גדולות?

יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי לתכנן טיול שבו כל המשפחה שלכם נפגשת בנקודה מסוימת ברחבי הארץ, כאשר הם צריכים לנסוע ברכבים פרטיים. אם יש שירות של חברת הסעות בפתח תקווה תיק ההיענות לטיול יכולה להיות הרבה יותר גבוהה והחוויה המשותפת הרבה יותר מהנה. ולכן אנחנו בחברת יואב הסעות עוזרים למשפחות לבנות את מסלולי הטיולים האופטימאליים והמיוחדים ביותר, על בסיס צי כלי רכב גדול מאוד שיכול לשרת כל סוג של טיול.

מיניבוס 23 מקומות

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן