שימוש במידיבוס למטרות שונות

מי שזקוק להסעה אך כמות הנוסעים היא קטנה מכמות המושבים אשר קיימים באוטובוס, או לחלופין כאשר רוצים לנסוע יחד ולא מעוניינים להשתמש בכמה רכבים פרטיים, מידיבוס הוא הפתרון למצבים הללו.

יותר ממיני פחות מבוס

כשצריך רכב הסעות למטרות הסעה מיוחדות, השיקול המשמעותי ביותר הוא כמות הנוסעים ובהתאם לכך מתאימים את גודל הרכב. להסעות של 50 איש צריך אוטובוס ולהסעות קטנות של פחות מ 20 איש אפשר להסתפק במיניבוס אך מה עושים אם כמות האנשים היא בין לבין? בשביל זה לוקחים מידיבוס, רכב הסעות המתאים לכ 40 נוסעים. מאחר שעלות הרכב היא בהתאם למספר הנוסעים ולפעמים גם מחלקים את העלות למספר האנשים, יש משמעות גדולה להתאמת הרכב הנכון לכמות הנוסעים הנכונה.

לאן נוסעים?

את המידיבוס אפשר לשכור לכל צורך הסעה של בין 20 ל 40 נוסעים. לפעמים מדובר בהסעה של עובדי חברה על בסיס יומי ולפעמים מדובר על התארגנות לנסיעה לצורך חתונה או חלילה לוויה במקום מרוחק שעובדים או חברים מעדיפים לנסוע יחד. מידיבוס מתאים גם לאירועי גיבוש, ימי כיף, הסעות לחגיגת בר או בת מצווה, סיור למשלחות או הסעות לנתב"ג. למעשה המידיבוס הוא רכב הסעות לכל עניין ומטרה.

יתרונות הגודל

מפאת גודלו הקטן יותר מאוטובוס רגיל מאפשר המידיבוס גישה למקום שבהם אוטובוסים מתקשים להגיע אך הרכב עצמו הוא נוח ומפנק, מציע כסאות נוחים, ריפוד מפואר, תנאים מפנקים כמו תאורה ושקעי טעינה לניידים, מערכת שמע משוכללת וברכבים מסוימים אפילו אפשרות להקרנת סרטים, שדרוג משמעותי בהסעות למסיבות מצווה, אירועי חברה וכל נסיבות אחרות שבהן רוצים להקרין סרט תדמית, קליפ או סרט להנאתם של הנוסעים.

מה חשוב לבדוק במידיבוס?

כשאתם שוכרים מידיבוס חשוב לדעת את מטרת הנסיעה ולבדוק שהרכב אכן מתאים לצרכיכם. בהסעות לתיירים חשוב שיהיה מספיק מקום בתאי המטען למזוודות ומספיק מקום לנוסעים כדי לנסוע בנוחות במיוחד בנסיעות ארוכות, בהסעות של דרג בכיר חשוב שהרכב יהיה נקי ומפואר ובהסעות למסיבות מצווה או טיולים משפחתים, חשוב לבדוק שיש אפשרות להקרנת סרטים וטעינת מכשירים ניידים.

ביטחון, בטיחות ואחריות

הדבר החשוב ביותר לפני שלקוחות סוגרים הזמנת רכב עם חברת הסעות הוא לבדוק את רישיונות החברה והביטוחים. כדי להפעיל שירותי הסעות חשוב שיהיו לחברה מסמכים המאשרים כי הרכב עמד בתקנים ובהסכמות הנדרשות. יש לבדוק שקיים אישור מנהל משרד היסעים, רישיון עסק, רישיון להסעות מיוחדות באוטובוסים, קצין בטיחות שבוחן את הרכב בתדירות הנכונה וביטוחים מקיפים לכל מקרה אפשרי של תאונה או נזק.

חשוב לוודא עם החברה מה קורה במקרה של תקלה בזמן הנסיעה, מהי הזמינות להחלפת הרכב ולבדוק את אחריות החברה לסיטואציות שונות העלולות לקרות בדרך. יש להביא בחשבון שתקלה ברכב ההסעות עלולה לעלות לנוסעים באיחור לחופה, לאירוע, לעכב את כל יום הטיול או חלילה להגיע באיחור לטיסה.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות בקריית אונו

חברת הסעות בקריית אונו מבחינה תחבורתית הסעות באיזור קריית אונו יכולות להיות קצת בעייתיות, בוודאי ובוודאי אם אתם צריכים להסיע קבוצות גדולות של אנשים ואין לכם

קראו עוד »

הסעות לטיולים

הסעות לטיולים בשנים האחרונות הישראלים מתחילים לגלות את היופי ואת הטבע המיוחד של מדינת ישראל. אחרי שנים רבות יצאנו לטייל בחו"ל, יש ביקוש לטיולים משפחתיים ברחבי

קראו עוד »

מיניבוס לחתונה

מיניבוס לחתונה האירוע הכי גדול בחיים שלכם הוא יום החתונה. כל דבר צריך להיות מושלם ואין מקום למשחקים מיותרים, כאשר אתם מתכננים אירוע כל כך חשוב

קראו עוד »
דילוג לתוכן