שימוש במידיבוס למטרות שונות

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר להסעות במידיבוס חייגו עכשיו - 077-8039809

הזמנת הסעה במידיבוס עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

מי שזקוק להסעה אך כמות הנוסעים היא קטנה מכמות המושבים אשר קיימים באוטובוס, או לחלופין כאשר רוצים לנסוע יחד ולא מעוניינים להשתמש בכמה רכבים פרטיים, מידיבוס הוא הפתרון למצבים הללו.

מידיבוס – יותר ממיני פחות מבוס

כשצריך רכב הסעות למטרות הסעה מיוחדות, השיקול המשמעותי ביותר הוא כמות הנוסעים ובהתאם לכך מתאימים את גודל הרכב. להסעות של 50 איש צריך אוטובוס ולהסעות קטנות של פחות מ 20 איש אפשר להסתפק במיניבוס אך מה עושים אם כמות האנשים היא בין לבין? בשביל זה לוקחים מידיבוס, רכב הסעות המתאים לכ 40 נוסעים. מאחר שעלות הרכב היא בהתאם למספר הנוסעים ולפעמים גם מחלקים את העלות למספר האנשים, יש משמעות גדולה להתאמת הרכב הנכון לכמות הנוסעים הנכונה.

לאן כדאי להשכיר מידיבוס?

את המידיבוס אפשר לשכור לכל צורך הסעה של בין 20 ל 40 נוסעים. לפעמים מדובר בהסעה של עובדי חברה על בסיס יומי ולפעמים מדובר על התארגנות לנסיעה לצורך חתונה או חלילה לוויה במקום מרוחק שעובדים או חברים מעדיפים לנסוע יחד. מידיבוס מתאים גם לאירועי גיבוש, ימי כיף, הסעות לחגיגת בר או בת מצווה, סיור למשלחות או הסעות לנתב"ג. למעשה המידיבוס הוא רכב הסעות לכל עניין ומטרה.

מידיבוס – יתרונות הגודל

מפאת גודלו הקטן יותר מאוטובוס רגיל מאפשר המידיבוס גישה למקום שבהם אוטובוסים מתקשים להגיע אך הרכב עצמו הוא נוח ומפנק, מציע כסאות נוחים, ריפוד מפואר, תנאים מפנקים כמו תאורה ושקעי טעינה לניידים, מערכת שמע משוכללת וברכבים מסוימים אפילו אפשרות להקרנת סרטים, שדרוג משמעותי בהסעות למסיבות מצווה, אירועי חברה וכל נסיבות אחרות שבהן רוצים להקרין סרט תדמית, קליפ או סרט להנאתם של הנוסעים.

מה חשוב לבדוק במידיבוס?

כשאתם שוכרים מידיבוס חשוב לדעת את מטרת הנסיעה ולבדוק שהרכב אכן מתאים לצרכיכם. בהסעות לתיירים חשוב שיהיה מספיק מקום בתאי המטען למזוודות ומספיק מקום לנוסעים כדי לנסוע בנוחות במיוחד בנסיעות ארוכות, בהסעות של דרג בכיר חשוב שהרכב יהיה נקי ומפואר ובהסעות למסיבות מצווה או טיולים משפחתים, חשוב לבדוק שיש אפשרות להקרנת סרטים וטעינת מכשירים ניידים.

לפני הזמנת מידיבוס בדקו ביטחון, בטיחות ואחריות

הדבר החשוב ביותר לפני שלקוחות סוגרים הזמנת רכב עם חברת הסעות הוא לבדוק את רישיונות החברה והביטוחים. כדי להפעיל שירותי הסעות חשוב שיהיו לחברה מסמכים המאשרים כי הרכב עמד בתקנים ובהסכמות הנדרשות. יש לבדוק שקיים אישור מנהל משרד היסעים, רישיון עסק, רישיון להסעות מיוחדות באוטובוסים, קצין בטיחות שבוחן את הרכב בתדירות הנכונה וביטוחים מקיפים לכל מקרה אפשרי של תאונה או נזק.

חשוב לוודא עם החברה מה קורה במקרה של תקלה בזמן הנסיעה, מהי הזמינות להחלפת הרכב ולבדוק את אחריות החברה לסיטואציות שונות העלולות לקרות בדרך. יש להביא בחשבון שתקלה ברכב ההסעות עלולה לעלות לנוסעים באיחור לחופה, לאירוע, לעכב את כל יום הטיול או חלילה להגיע באיחור לטיסה.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות לטיולים

חברת הסעות לטיולים פעם בשנה, כל אנשי הצוות בבית העסק שלכם מתכנסים לסוף שבוע אחד של טיול ארגוני משותף. זה אחד מהאירועים הכי גדולים של שנת

קראו עוד »

כמה מקומות יש באוטובוס

כמה מקומות יש באוטובוס תוכן עניינים קיימים כמה דגמים של אוטובוסים ובכל אחד מהם יש בין 60-50 מקומות ישיבה וזאת על פי סוג האוטובוס וההחלטה של

קראו עוד »

חברת הסעות בפתח תקווה

חברת הסעות בפתח תקווה כבר שנים ארוכות שאתם רוצים אבל לא מוצאים דרך לצאת לטיול עם כל בני המשפחה המורחבת, רק בגלל כמות המטיילים הגדולה שכנראה

קראו עוד »
דילוג לתוכן