מיניבוס 15 מקומות

צריכים להתארגן לנסיעה משרדית ואף אחד לא רוצה לנהוג? החבר'ה רוצים לנסוע יחד למסיבה ולאף אחד אין רישיון? רוצים לעשות טיול משפחתי ולחוות חוויות יחד? מיניבוס 15 מקומות הוא פתרון מושלם בשבילכם.

מיניבוס 15 מקומות – רכב קטן אבל לא קטן מדיי

לא פעם נוצר מצב שבו קבוצת אנשים לא גדולה מדיי צריכה להתנייד ברכבים לאזור מסוים למטרה מסוימת ולא תמיד יש מספיק רכבים, או בעלי רישיון או שסתם רוצים לחוות את הנסיעה יחד, במיוחד למקרים כאלה, מיניבוס 15 מקומות הוא פתרון מצוין. הנסיעה יחד הופכת להיות חלק מהחוויה המשותפת והאינטראקציה בין האנשים יוצרת אוירה קבוצתית, אינטימית.

לאן נוסע המיניבוס

יתרונו של מיניבוס 15 מקומות הוא גודלו הפיזי המאפשר לו להיכנס לרחובות שלאוטובוס גדול אין את האפשרות והוא חוסך הסתבכות של חניה במקרים של רכב פרטי. כך למשל אפשר לנצל הסעה של קבוצת תיירים קטנה או משפחה המטיילת בארץ. מסיבות כמו מסיבות רווקות, חגיגות מצווה, אירועים משפחתיים כל אלה יכולים להתאים למיניבוס ולשחרר את החוגגים ליהנות עם האורחים שאינם צריכים להתעסק עם הדרך, הניווט, החניה או העומס בכביש.

הסעות מיניבוס-מרצדס-16-מקומות-חדש--scaled

מה חשוב לבדוק

במקרה של קבוצות אשר מטיילות בארץ כדאי לבדוק שתא המטען מספיק לכל הציוד, זאת גם אפשרות מצוינת לקחת מיניבוס של 15 אנשים לקבוצה קטנה מזה ולנצל את המקומות הנותרים לאחסון הציוד כך שכל נוסע יכול להתרווח ולנסוע בנוחות מרבית.

נסיעה מפנקת

מעבר לשחרור מעול הנהיגה וקשיי הדרך, המיניבוסים גם מפוארים ומעניקים חוויה נינוחה לנוסעים. כסאות מרופדים, שקעי הטענה למכשירים ניידים, מערכת שמע חדשנית ובמקרים מסוימים אפשר לספק גם טלוויזיה המאפשרת הקרנת סרט להנעמת זמנם של הנוסעים או להצגת סרט תדמית, קליפ אישי ועוד. כך הנוסעים נחים, ישנים, שרים  או משחקים על פי רצונם.

מתנה מפנקת לאורחים

רעיון נפלא הוא לארגן הסעות קטנות לאירועים. אם אתם חוגגים אירוע במקום מסוים ויש לכם אורחים ממקום מרוחק שאתם חפצים ביקרם אך קשה להם להגיע, תוכלו לארגן עבורם הסעה. במקרים של קבוצות קטנות של אנשים, מיניבוס הוא פתרון מושלם, האורחים שלכם ישמחו וכך תוכלו להבטיח את השתתפותם בשמחתכם.

אל תשכחו

בכל הזמנה של רכב הסעות חשוב מאוד לבדוק שהחברה המסיעה היא בעלת רישיונות מתאימים, רישיון עסק, רישיון לעסוק בהסעות, רישיון לנהג המורשה להסיע נוסעים, ביטוח מקיף לכל מקרה של תאונה כזאת או אחרת.

חשוב שתוודאו היטב כי החברה מחזיקה בכל האישורים והרישיונות כי במקרה של תאונה שהביטוח אינו מכסה, הדבר עלול להעיב על שמחת האירוע כולו ולהפוך לבלגן מתמשך. חברה אחראית ומסודרת תוכל לערוב לנוסעים לבטיחות ולביטחון הנוסעים, להציע פתרונות במקרה של תקלות, החלפת רכבים וזמינות מידית. חשוב שתוודאו פרטים אלה מראש כדי שתוכלו להיות רגועים בזמן אמת.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות במרכז

חברת הסעות במרכז תחבורה היא הבסיס לחיים בחברה המודרנית. לעבודה, ללימודים ולאירועים חברתיים שונים אנחנו צריכים לקבל שירותי תחבורה איכותיים ונוחים, המתאימים לסיטואציה. לא רק תחבורה

קראו עוד »

מיניבוס 20 מקומות

מיניבוס 20 מקומות בעולם ההסעות, יש תחום הסעות ושירותים אחד, שהחשיבות שלו היא המשמעותית והרלוונטית ביותר במשק הישראלי. אנחנו מדברים כמובן על הסעות של עובדים למקום

קראו עוד »
דילוג לתוכן