מיניבוס 23 מקומות לנסיעות ברחבי הארץ

רוצים לארגן מסיבת רווקים, לשתות וליהנות בלי שאף אחת תצטרך לנהוג? יש לכם נבחרת ספורט שצריכה להגיע לתחרות? אתם משפחה ענפה שרוצה לצאת לטיול יחד? אולי פעילות גיבוש למשרד? לכל אלה יש פתרון מצוין, מיניבוס 23 מקומות.

מיניבוס 23 מקומות מתאים לכל חגיגה או אירוע, עסקים או שעשוע

אנשים רבים משתמשים במיניבוס 23 מקומות לכל מיני אירועים שדורשים הסעות ממקום למקום. זאת דרך מצוינת לשמור את האנשים כקבוצה אחת, מגיעים יחד, מגיעים בזמן, על אף אחד לא מוטלת חווית הנהיגה המפוקפקת, הפקקים, החניה, הניווט. הנסיעה עצמה הופכת להיות חלק מהאירוע ואפשר להתחיל ליהנות כבר בנסיעה ליעד.

מה למשל

הדוגמאות לשימוש במיניבוס הן רבות וחולשות על מגוון של תחומים. חברה עסקית המזמינה אורחים מחו"ל ודואגת להם להסעה מ או לנתב"ג, קבוצת תיירים קטנה המעוניינת לטייל בארץ, חגיגות רווקים מסיבות מצווה, טיולים משפחתיים, ימי כיף למחלקות קטנות ועוד ועוד. היתרון הוא הגיבוש, השחרור מהתלות והאחריות כנהג, שליטה על התגלגלות האירוע והנסיעה. שימוש נוסף הוא הסעות לאירועים של אורחים ממקומות מרוחקים. האורחים תמיד שמחים על האפשרות להימנע מנהיגה ואתם תבטיחו את נוכחותם באירוע שלכם.

שאטלים

אחד השימושים הנפוצים ביותר במיניבוס 23 מקומות הוא הסעות לעובדים. כחלק מתנאי עבודה וכדי לדאוג שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה ויצאו בזמן הביתה, מעסיקים רבים מעמידים שירות הסעות לעובדיהם. המיניבוס עובר בנקודות מרכזיות בכמה ערים בדרך למקום העבודה וחוסך לעובדים את שעות הנסיעה בפקקים, את הלחץ, חיפוש אחר חנייה וכמובן חיסכון בדלק. שימוש נוסף בשאטלים הוא ביישובים קטנים שבהם התחבורה הציבורית אינה מפותחת דיה, המועצה המקומית מעמידה לרשות התושבים שאטלים המאפשרים הגעה לתחנות תחבורה ציבורית מרכזיות, תחנות רכבת או מרכזי ערים גדולות ואטרקציות.

מיניבוס 23 מקומות מרווח

המיניבוס הוא כמו אוטובוס קטן המאפשר לכל נוסע את הנוחות שלו בכיסאות מרופדים, רכב חדיש, שקעי הטענה למכשירים ניידים. יתרונו של המיניבוס הוא בגודלו המוקטן המאפשר לו נגישות למקומות שבהם אוטובוס בגודל רגיל מתקשה. במקרים בהם אתם מזמינים מיניבוס עבור קבוצה המטיילת בארץ ונדרשת לציוד שייסע אתה. חשוב לבדוק שגודל המטען מתאים וערוך לכמות מתאימה של ציוד.

חשוב לבדוק

כדי הימנע מאי נעימויות או חלילה שהתכנון שלכם ישתבש בגלל תאונה בדרך, פנצ'ר או תקלה אחרת ברכב, חשוב לבדוק שלחברת ההסעות ממנה אתם מזמינים את הרכב, יש את כל הרישיונות והאישורים לעסוק בהסעת נוסעים, שהחברה מבוטחת בביטוחים מקיפים המספקים כיסוי ביטוחי לכל הנוסעים ולכל המקרים.

בדקו מה ההתחייבות והאחריות של החברה להחלפת רכב ובאיזו מהירות במקרה של תקלה והאם הנהגים אדיבים ונעימים. ישנם מקרים שהנוסעים מבלים שעות רבות עם הנהגים וחשוב שהם יהיו סבלניים וסובלניים. בדקו היטב את תנאי העסקה, כמה שעות נסיעה מותרות לנהג והאם יש הגבלת מרחק, קילומטרים או שעות.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות בגבעתיים

חברת הסעות בגבעתיים אף על פי שגבעתיים נמצאת במרכז גוש דן, עם גישה יחסית מהירה כמעט לכל מקומות הבילוי והתעסוקה המרכזיים בישראל, זה עדיין לא אומר

קראו עוד »
מיניבוס 10 מקומות

מיניבוס 10 מקומות

מיניבוס 10 מקומות היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמעוניינים לשכור מיניבוס 10 מקומות למגוון רחב של צרכים שונים. בדרך כלל, מדובר על מיניבוס שמיועד לצורך

קראו עוד »
דילוג לתוכן