מיניבוס 25 מקומות

תוכן עניינים

במקרים רבים לקוחות פרטיים או עסקיים, מזמינים מיניבוס שיש בו כמות של מקומות אשר תואמת את הצורך ואת המטרה הספציפית שלהם.

הסעות מיניבוס 25 מקומות

כאשר מזמינים הסעות מיוחדות חד פעמיות או לחלופין הסעות קבועות, המגמה היא להתאים את גודלו של רכב ההסעה לכמות הנוסעים. בפקקי התנועה בכל רחבי הארץ הרבה יותר נוח לנוע באמצעות מיניבוס 25 מקומות מאשר באמצעות אוטובוס גדול, אם אין צורך בכל כמות המושבים. כך הפעילות היא באופן יעיל וממוקד על פי הצורך של ההסעה.

לקבלת הצעת מחיר למיניבוס 25 מקומות חייגו עכשיו - 077-8039809

הזמנת מיניבוס 25 מקומות עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

הסעות קבועות עם מיניבוס 25 מקומות

ההסעות הקבועות של יואב שירותי הסעות הן של תלמידים אשר אמורים להגיע בכל בוקר לבית הספר הספציפי ובשעות הצהרים הנהג מחזיר אותם לביתם. אם כמות התלמידים היא סביב 25-20 תלמידים האופציה האידאלית היא מיניבוס 25 מקומות. אך אם יש שינוי מהותי בכמות התלמידים הקבועים כמו תוספת קבועה של כמה תלמידים או לחלופין כמה תלמידים שאינם נוסעים יותר בהסעה, יבוצע שינוי בסוג של כלי התחבורה והילדים יוסעו ברכב קטן או גדול יותר באופן קבוע.

הסעות למקומות העבודה

במקומות עבודה רבים מעוניינים להקל על העובדים ולכן מתאמים עבורם הסעת עובדים הלוך חזור. מדובר בעיקר בעובדים אשר אמורים להגיע למשמרות בשעות הבוקר, אחר הצהרים או הלילה למפעלים, לשדה התעופה ולמקומות רבים נוספים. הנהגים של יואב הסעות מבצעים סבב קבוע על פי רשימת העובדים בכל משמרת ואוספים אותם מביתם או מנקודת איסוף מרכזית על פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

נהג ההסעות האחראי, מוריד את העובדים במקום העבודה וממתין עד החלפת המשמרת וכך העובדים שסיימו את עבודתם עולים על מיניבוס 25 מקומות והוא מסיע כל אחד מהם לנקודת האיסוף או לביתו.

הסעות לשדה התעופה

במקרים רבים קבוצה של עובדים, חברים או בני משפחה נוסעים יחד לטיול בחו"ל. כיוון שבדרך כלל הם גרים באותה העיר או ביישובים אשר קרובים זה לזה, השיטה הנוחה ביותר היא להזמין אצל יואב הסעות מיניבוס או אוטובוס שיש בו כמות מושבים בהתאם לנוסעים. כיוון שמדובר בנסיעה לחו"ל המגמה היא להזמין כלי תחבורה שיהיה בו די מקום גם למטען, בתא המטען או לחלופין גם במושבים פנויים עבור התיקים האישיים.

כך אין צורך שהמשפחות או החברים יגיעו במכונות הפרטיות שיושארו בחניון לאורכה של כל החופשה, או לחלופין כל נוסע או משפחה, יבקשו מחבר או קרוב משפחה שיסיע אותם את כל הדרך הארוכה לשדה התעופה ולאחר מכן הוא ישוב על עקבותיו.

בעת הזמנת הסעות לשדה התעופה כולם נוסעים במרוכז לנתב"ג, הבילוי המשותף מתחיל כבר בארץ ויש להם הזדמנות לבצע תכנונים אחרונים במהלך נסיעה זו.

הסעות לאירועים

השמחה הגדולה של האירוע מתחילה כבר בהסעה של האורחים אשר נוסעים יחד כדי להגיע אל האירוע שמתקיים במרחק רב מביתם. במקום שכל אורח ינהג ברכב שלו, מגיעים כולם יחד עם נהג מיומן ובתום האירוע חוזרים יחד לנקודת האיסוף.

אם אתם זקוקים לתיאום הסעות לאירועים, הגעתם למקום הנכון והאמין . השאירו את פרטיכם ונציג של יואב הסעות ישוחח אתכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים בכל הארץ לאחרונה אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהסעות מאורגנות ליעדים שונים בשל הנוחות הכרוכה בכך, דבר שהביא להתפתחות רבה.חברת יואב הסעות, שמעניקה שירותי הסעות

קראו עוד »
שירות הסעות לנכים

שירות הסעות לנכים

שירות הסעות לנכים אין שום ספק כי שירות הסעות לנכים יכול להיות שימושי במיוחד, בהתחשב במצב התחבורה הציבורית בארץ. האוטובוסים אינם מותאמים לנכים או לאנשים עם

קראו עוד »

אוטובוס 60 מקומות

אוטובוס 60 מקומות תוכן עניינים כאשר שוכרים אוטובוס לכל מטרה, בוחנים את האופציות השונות של כמות המושבים ובהתאם למספר הנוסעים מזמינים את הגודל הנדרש של כלי

קראו עוד »
דילוג לתוכן