הסעות לכותל

עיר הבירה של מדינת ישראל היא אחת מהערים הכי מיוחדות והכי חשובות שיש בכל העולם. בשונה מכל עיר בירה רגילה, ירושלים מארחת את המקומות הקדושים לכל הדתות הגדולות בעולם, ולכן אף פעם לא משעמם בעיר. על אחת כמה וכמה בתקופת הסליחות, כאשר מאות אלפי יהודים מכל העולם מגיעים לירושלים ומבקשים להכיר את המסורת הכי חשובה של חגי תשרי. מהסיבה הזו, כדאי להתארגן כמה שיותר מוקדם על שירותי הסעות לכותל ולהיעזר בצוות המקצועי של חברת יואב הסעות לשם כך.

ארגון הסעות לקבוצות גדולות – בחודש הכי עמוס בשנה

מידי ערב במהלך חודש אלול, ישנם אלפי ישראלים ותיירים זרים שמגיעים לפאתי העיר העתיקה בירושלים ויוצרים עומסים עצומים על הכבישים. בין שאתם מגיעים בקבוצה קטנה  העומס על הכבישים הוא עצום והוא יכול להשפיע על חווית הטיול כולה. כך שמומלץ לקבל שירותי הסעות לכותל. הסעה לכותל תתן לכם לבלות את הנסיעה בנעימים וגם להימנע מהחיפוש אחרי חניה או מקום עצירה, בעת שהעיר מלאה באנשים. השכרת מיניבוס עם נהג שמלווה אתכם, ידאג להעביר את זמן הנסיעה בנעימים וליצור לכם את התחושה הטובה ביותר. ובזמן שאתם נמצאים בטיול הוא ישמור על כלי הרכב ולפגוש אתכם ונקודת הסיום, כדי להחזיר אתכם הביתה בשלום, בכלי רכב בטיחותי ובנסיעה זהירה בכבישי העיר העמוסים.

חברה גדולה – גמישות מקסימלית עם שירות הסעה לכותל

בתור חברה אשר מספקת שירותי הסעות לכותל כבר שנים ארוכות, אנחנו, יואב הסעות, יודעים לתת מענה לתרחישים שונים דווקא לאורך התקופות העמוסות ביותר של השנה. היתרון שלנו אל מול כל חברה אחרת, הוא צי הרכבים הגדול, מה שמאפשר לנו לתזמן את הנסיעות של הלקוחות השונים ולאפשר תנאי ביקור מושלמים לכל קבוצה של תיירים. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להפיק טיול מושלם בחודש הסליחות, הוא לתאם איתנו את מועד הטיול ואת הדרישות שלכם, ואנחנו נעשה את הכל על מנת לספק לכם רכב הסעות יוקרתי ומפנק.

לקבלת הצעת מחיר להסעה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

כמה מקומות יש באוטובוס

כמה מקומות יש באוטובוס קיימים כמה דגמים של אוטובוסים ובכל אחד מהם יש בין 60-50 מקומות ישיבה וזאת על פי סוג האוטובוס וההחלטה של היצרן בקווי

קראו עוד »

כמה מקומות יש במיניבוס

כמה מקומות יש במיניבוס? בצי הרכבים שלנו יש כמה סוגים של מיניבוסים ואנחנו מתאימים לכל לקוח את גודלו של המיניבוס בהתאם למטרת הנסיעה ולכמות של הנוסעים

קראו עוד »
דילוג לתוכן