הסעות למירון

תוכן עניינים

הנסיעה לנקודה הגבוהה של הר מירון היא מפותלת ולכן דרושה לכך מיומנות רבה. הנהגים של יואב הסעות מבצעים הסעות למירון לעיתים תכופות ולכן הם מכירים את הכביש המפותל באופן מיטבי.

נסיעות להר מירון

יש כמה סוגים של נסיעות שמשלבים בהם הסעות למירון. הנהגים של חברת יואב הסעות מסיעים נוסעים רבים מהמגזר הדתי בעיקר שמעוניינים להגיע להילולה של רבי שמעון בר יוחאי בל"ג בעומר. הנהג האחראי מסיע את החוגגים ומחזיר אותם לנקודת האיסוף בתום האירוע.

באוטובוס יש שמחה גדולה בהסעות הללו, התרגשות רבה ושירים הן בדרך להילולה והן כאשר חוזרים ממנה. בנוסף לכך כל הנוסעים נהנית מהדרך הייחודית במעלה ההר ומהנופים יוצאי הדופן של הצפון.

לקבלת הצעת מחיר להסעות למירון חייגו עכשיו - 03-7576666

הזמנת הסעות למירון עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

ימי גיבוש בצפון

חברות רבות מתאמות שירותי הסעות למירון עבור העובדים שלהם במסגרת ימי גיבוש. במסלול שנקבע לכל טיול משלבים טיולים רבים, על פי רצון ההנהלה והתוכן שנקבע ליום הטיול. רבים מהם מבקשים שהנהג של שירותי הסעות יואב יסיע אותם ליער בירייה. שם הם נהנים ממשחק מגבש בסגנון של המרוץ למיליון או חפש את המטמון. לאחר משימות הטריוויה והניווט קבוצה אחת מנצחת וכך כולם מסיימים את המשחק עם המון אדרנלין.

העובדים חוזרים לאוטובוס פרטי וממשיכים לנקודה הבאה שהיא הקבר של רבי שמעון בר יוחאי. מתרשמים מקבר צדיקים זה, שומעים את ההסברים על המקום ועל האמונות שאופפות אותו ומשם הנהג של הסעות למירון מסיע אותם להמשך הטיול בצפון.

הנהג המנוסה מסיע את הנוסעים בבטחה בירידות מההר וממשיך לנקודה שבה נקבע לאכול ארוחת צהרים. זה קורה בצפת, בראש פינה, או באחד הקיבוצים בסביבה זו.

היערכות לנושא הסעות

בכל פעם שיש נסיעות לצפון, הסעות למירון או לכל מקום אחר, כל אחד מהאוטובוסים של יואב הסעות נבדק באופן קפדני ביותר ורק לאחר שקצין הבטיחות מוודא שהכל תקין, הנהג יוצא לדרך. כל האוטובוסים הם חדשים ומצוידים באביזרים רבים לנוחותם של הנוסעים. הם נהנים ממיקרופונים אשר מאפשרים להם לדבר, לספר סיפורים ולשיר במהלך הנסיעה. כל מעטפת הנוחות הזו יוצרת נסיעה נעימה, מהנה ובטוחה.

כל נהג של חברת יואב הסעות מודע מראש למסלול הנסיעה ובהתאם לכך הוא מתכנן את מהלך הנסיעה. המגמה היא להגיע לנקודת האיסוף במועד שנקבע וכך גם לכל אחת מהנקודות הנוספות לאורך הדרך. בדרך זו תישמר מסגרת הנסיעה וכך כולם מרוצים מהיציאה בזמן וגם מכך שחוזרים בחזרה בזמן שנקבע.

הסעות לטקס החלאקה

לקוחות רבים מזמינים הסעות למירון, כדי לבצע את טקס החלאקה על פסגת ההר. הנהג של יואב שירותי הסעות ממתין למשפחות המורחבות בנקודת איסוף שנקבעה בכל מקום ברחבי הארץ והוא מסיע אותם באוטובוס החדיש לפסגת הר מירון.

בני המשפחה שמחים מאד והם שרים לאורך כל הדרך וזאת לאור ההתרגשות הרבה לקראת הטקס שהוא כל כך חשוב. בתום הטקס, הארוחה, הריקודים והשירים, הנהג מסיע את האוטובוס בזהירות בירידות מן ההר ומחזיר אותם לנקודת האיסוף.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

הסעות אוטובוסים במרכז

הסעות אוטובוסים במרכז מי שזקוק לאופציה של הסעות אוטובוסים במרכז, פונה אל יואב הסעות ואנחנו מוצאים עבורו את האפשרות המתאימה ביותר של רכב הסעות או אוטובוס

קראו עוד »

השכרת מיניבוס עם נהג

השכרת מיניבוס עם נהג נסיעה בקבוצות לכל אירוע ולכל סיטואציה שהיא, הופכת בשנים האחרונות לאחת מהדרישות הכי בסיסיות של מורים ואנשי חינוך במרכזי חינוך גדולים ברחבי

קראו עוד »
הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים בישראל ארץ הקודש היא ביתם של אתרים מעניינים רבים. אחד מהאתרים הללו הוא קברי צדיקים. קברים אלו הם קברות עתיקות הנמצאות ברחבי ישראל,

קראו עוד »
דילוג לתוכן