הסעות תלמידים

חברות הסעה שונות, כמו: חברת יואב הסעות, מציעות הסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד ובמסגרות החינוך הרגיל לתלמידים שאין בית ספר באזור מגוריהם או שבית הספר רחוק מביתם. האחריות לארגון ההסעות מוטלת על הרשויות המקומיות כאשר משרד החינוך משתתף במימון ההוצאות.

לקבלת הצעת מחיר להסעות לתלמידים חייגו עכשיו - 03-7576666

הזמנת הסעה לעובדים עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד.

לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

שירותי הסעות תלמידים

הזמנת שירות הסעות תלמידים הוא מהיר וקליל אבל בשביל למצוא חברה אמינה ואיכותית, בין שמדובר בהסעה חד-פעמית או בין שמדובר בהסעות יומיות סדירות, כדאי לבקש המלצות ולקרוא ביקורות על החברות השונות ולבדוק מהו טווח המחירים בשוק. טווח המחירים משתנה לפי כמות הילדים המשתתפים בהסעה ובמרחקי הנסיעה. הנהג אשר מסיע את התלמידים בגילאים השונים חייב להכיר את החוקים של הסעות ילדים ולהיות בעל רישיון להסעת ילדים, כלומר: לפי התקנות, על הרישיון אשר הוא מחזיק צריכה להיות חותמת 'רשאי להסיע ילדים'. בנוסף, על הנהג אשר מסיע את הילדים יש להוציא תעודת יושר כל חמש שנים ולעמוד בהוראות של החוק למניעת העסקת עברייני מין במוסד הנותן שירות לקטינים. לטובת ילדים בעלי מוגבלויות או עם צרכים מיוחדים אפשר להזמין שירות הסעה המונגש ומותאם לצרכיהם, אפשר לצרף להסעה מלווה שנמצא לאורך כל הנסיעה אם ישנם ילדים הסובלים מנכות פיזית קשה או ילדים הסובלים מהפרעות נפשיות או פיגור. הנהג בהסעות מסוג זה הוא מקצועי ובעל ניסיון היודע איך להתנהל במקרים שונים. רכבי הסעה כאלו הם מיניבוס 15 מקומות או 10 מקומות

הסעות לטיול שנתי

מלבד הסעות תלמידים אל מוסדות החינוך, מציעות חברות ההסעה השונות שירותי הסעה לטיולים שנתיים. לצורך כך יעמידו חברות ההסעה את מספר האוטובוסים הדרוש לפי כמות הילדים היוצאים לטיול וישרתו את התלמידים לאורך כל זמן הטיול, גם במקרה של טיולים שאינם חד-יומיים וכוללים לינה.
מטרה נוספת שבה אפשר להיעזר בהסעות היא אירועי בר או בת מצווה. אם ילדיכם עתיד לחגוג אירוע כזה, אתם יכולים להזמין שירות הסעות שיאסוף את כל המוזמנים ויביא אותם מנקודת המפגש בבית הספר לאירוע שלכם עם נהג מקצועי ואדיב ובמידה הצורך, יתלווה להסעה נציג מהחברה שממנה הזמנתם את ההסעה. הילדים יגיעו לאירוע אחרי נסיעה חווייתית ומגבשת במיניבוס או לפי גודל הקבוצה, באוטובוס.

"יואב הסעות" מציעים מגוון של רכבי הסעות לכל צורך, כמו: מיניבוס 23 מקומות בגדלים שונים, אוטובוסים מפוארים עד שישים מקומות וכל רכב הסעה של החל מ – 10 נוסעים ועד 55 נוסעים. לרוב האוטובוסים הם המשרתים את התלמידים בהסעות הקבועות לבתי הספר אלא אם מדובר על מוסדות לימוד קטנים ואז משתמשים במיניבוס.

כשאתם צריכים להיעזר בשירות של הסעות תלמידים, כדאי כמובן לבחור את האיכותיים והמיומנים ביותר מבחינת הבטיחות, האמינות וכמובן, המקצועיות של הצוות שנותן לכם את השירות. חשוב מאוד ששירות ההסעות ישמור על שגרה קבועה של סדר איסוף ופיזור הילדים עם נהגים קבועים ורכבים אחידים.

שירות הסעות לתלמידים בטוח

מעטפת שאנו מעניקים לתלמידים אשר נוסעים בהסעות לבתי הספר היא על פי כללים מקובעים ואי כל תזוזה מהם וזאת למען בטיחותם של הילדים. הספירה מתבצעת שוב ושוב והמיניבוס/ אוטובוס נסרק לאחר כל נסיעה. אם אתם מחפשים שירות שפועל באמצעים ייחודיים להגנה על התלמידים, הגעתם למקום הנכון. דברו איתנו ונשמח להעניק לכם שירות.

דילוג לתוכן