כמה מקומות יש באוטובוס

תוכן עניינים

קיימים כמה דגמים של אוטובוסים ובכל אחד מהם יש בין 60-50 מקומות ישיבה וזאת על פי סוג האוטובוס וההחלטה של היצרן בקווי הייצור השונים.

תכנון נסיעה באוטובוס

כאשר מזמינים מחברת ההסעות המנוסה נסיעה באמצעות אוטובוס ליעד מסוים כמו נסיעה לשדה התעופה של קבוצה גדולה של חברים או בני משפחה שטסים לחו"ל, נסיעה של אורחים בחתונה אל גן האירועים (קראו עוד על הסעות לאירועים), יום גיבוש לעובדים, הסעות לעובדים או לכל מטרה אחרת, מבצעים תכנון כלכלי של הנסיעה.

הזמנת גודלו של רכב ההסעה היא על פי כמה מקומות יש באוטובוס וכמה נוסעים אמורים לנסוע בו. אין צורך להזמין אוטובוס גדול, אם כמות הנוסעים אינה בין 60-50. במקרים הללו אפשר לשכור מיניבוס כדי להפחית בעלויות.

לקבלת הצעת מחיר להסעות באוטובוס חייגו עכשיו - 03-7576666

הזמנת הסעה באוטובוס עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

היתרון של נסיעה באוטובוס

כאשר מתכננים יום גיבוש ממקום העבודה, לא אחת מתלבטים אם לכלול בטיול זה את כל עובדי החברה או מחלקות מסוימות. לאחר קבלת הצעת המחיר מבצעים שיקולי כדאיות כלכליים הקשורים לנושא כמה מקומות יש באוטובוס ובהתאם לכך מחליטים על כמות העובדים שישובצו ליום הגיבוש. כמו כן יבוצע תכנון של מסלול הטיול על פי התוכן שתואם מראש, כמו משחק בסגנון מרוץ למיליון באחד היערות, טיול באחד הנחלים, סיור ביקב וכו'.

ההווי החברתי באוטובוס

העובדה שנוסעים רבים נמצאים יחד באוטובוס, יוצרת שעות של כיף יחד. הנוסעים שרים, מדברים, צוחקים ומבלים שעות נפלאות של יציאה מהשגרה. אם מדובר בעובדים שיוצאים לטיול, הם שוכחים לפרק זמן מסוים מהמקלדת ומהמטלות ופשוט נהנים מהנסיעה ברחבי הארץ.

אם מדובר בקבוצה של חברים שנוסעים יחד לחו"ל הם שוכרים את רכב התחבורה על פי כמה מקומות יש באוטובוס כך שיהיה מקום ישיבה לכולם וגם שתא המטען יהיה מספיק גדול עבור כל המזוודות והתיקים. בדרך זו חווית הנסיעה שלהם לחו"ל מתחילה כבר מנקודת האיסוף ליד הבית ואין צורך בנסיעה ברכבים האישיים וכולם מגיעים בזמן לטרמינל.

נסיעה יחד לחתונה

לא אחת בני הזוג שנישאים מגיעים במקור ממקומות ישוב מרוחקים ולכן החתונה נערכת בסמוך ליישוב של החתן, של הכלה או באמצע הדרך. זו הסיבה שהדבר מכביד על חלק מהמוזמנים ובמיוחד על אלו שהם מבוגרים וקשה להם לנהוג דרך ארוכה ולא מוכרת ובמיוחד בשעות החשיכה בלילה.

על פי כמות האורחים שאמורים להגיע לחתונה, בני הזוג מזמינים את כלי התחבורה המתאים ביותר על פי כמה מקומות יש באוטובוס (אוטובוס 60 מקומות). כך כל המשתתפים באירוע נפגשים בנקודה מסוימת, האוטובוס שמגיע מותאם בדיוק לצרכים שלהם (קראו עוד על אוטובוס לאירועים). הנהג המיומן מכיר היטב את הדרך ובדק מראש את זמן ההגעה המשוער כדי שלא יהיה איחור והם יגיעו בזמן לחופה.

בדרך זו אורחים שלא תכננו להגיע לאירוע עקב הקשיים הלוגיסטיים, מרוצים מאד מהתיאום שבוצע והם נהנים מאד מהאופציה של נסיעה באוטובוס בנסיעה הן בהלוך והן בחזור.

מנסה לתכנן את האירוע הבא שלך? חסוך זמן והזמן את מיניבוס ההסעות מחברת יואב הסעות!

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות בגבעתיים

חברת הסעות בגבעתיים אף על פי שגבעתיים נמצאת במרכז גוש דן, עם גישה יחסית מהירה כמעט לכל מקומות הבילוי והתעסוקה המרכזיים בישראל, זה עדיין לא אומר

קראו עוד »

אוטובוס 60 מקומות

מחפשים אוטובוס 60 מקומות? הגעתם למקום הנכון. חברת יואב הסעות מחזיקה אוטובוסים בעלי 60 מקומות הכי מפוארים שיש וחדשים נכון לשנת 2022. רוצים ליהנות מחוויית נסיעה

קראו עוד »
דילוג לתוכן