רכבי הסעות חדישים לשירות הציבור

מי שמעוניין להזמין רכבי הסעות עבור טיול, הסעות למקומות העבודה, לבתי הספר ולמטרות נוספות בוחן כמה פרמטרים, כדי לקבל החלטה בנושא זה. אחד הנושאים המהותיים והחשובים והמוקפדים ביותר הוא רכבי הסעות חדישים, תקינים ובטיחותיים.

רכבי הסעות לבתי הספר

חברת יואב הסעות מבצעת באופן קבוע הסעות יום יומיות של ילדים אשר אמורים להגיע בשעות הבוקר לבית הספר. מדובר באחריות גדולה לאסוף את כל אחד מהילדים במועד שנקבע, כך שכולם יגיעו בזמן ללימודים. בשעות הצהרים מבצעים הנהגים האחראיים של יואב הסעות סבב הפוך ודואגים שכל הילדים עלו על ההסעה ויגיעו לביתם על פי שעות ההגעה המתוכננות.

רכבי הסעות למקומות העבודה

רכבי הסעות של חברת יואב הסעות הם רכבים חדשים ובטיחותיים. אנו מחזיקים סוגים שונים של רכבים מסוג זה אשר מותאמים לכמות משתנה של נוסעים. בהסעות למקומות העבודה כמות העובדים שנוסעים לכל משמרת היא בדרך כלל קבועה ולכן הנהג מגיע בזמנים שנקבעו עם רכב הסעות שיש בו די מושבים לכל העובדים. אם יש שינוי וכמות העובדים גדלה או קטנה בכל סבב, יבוצע שינוי בהתאמה לכך.

לקבלת הצעת מחיר לרכבי הסעות חדישים חייגו עכשיו - 03-7576666

הזמנת לרכבי הסעות חדישים עם יואב הסעות היא פשוטה וקלה במיוחד. לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הטופס כאן:

קיבלנו יותר מ-55 ביקורות בגוגל ציון 5/5 כוכבים לחצו כאן לקריאה

הסעות לימי גיבוש במקומות עבודה

מחפשים הסעה לימי גיבוש?

לפני כל נסיעה לטיול במסגרת ימי גיבוש של מקומות העבודה, קצין הרכב שלנו בודק את רכבי הסעות כדי לוודא שהם תקינים במאה אחוז ומסוגלים לבצע את הנסיעה הארוכה. קיימת לכך חשיבות רבה לאור העובדה שהנסיעות הללו לא מתרחשות רק בכבישים הרגילים אלא לעיתים בשבילי כורכר, עלייה להר גבוה כמו הסעות למירון, או ירידה למקומות נמוכים בדרך מפותלת כמו בירידות לכיוון ים המלח.

הנהגים המנוסים של יואב שירותי הסעות מכירים את הדרכים בכל רחבי הארץ, מתנהגים באדיבות ובנימוס לנוסעים ומנעימים את זמנם באמצעות מכשור מתקדם שקיים בכל רכב. הם מגיעים לנקודת האיסוף על פי לוח הזמנים שתואם מראש ומבצעים את מסלול הנסיעה לפי התכנון. קיימת חשיבות גבוהה לעמוד בלוח הזמנים כדי לא לאחר למקומות השונים שתואם בהם סיור, או לשעת הארוחה שתואמה עם מסעדה מסוימת.

נסיעות לנתב"ג

כאשר קבוצה של חברים, עובדים או בני משפחה אמורים לטוס יחד ליעד מסוים, הם מתכננים גם נסיעה משותפת לשדה התעופה וזאת לנוחות מקסימלית של שינוע זה. במקום שכל אחד יגיע עם הרכב שלו לשדה התעופה וישאיר אותו כמה ימים בחניון, הרבה יותר נוח לקבוע נקודת איסוף בנקודה מסוימת בעיר. כל הנוסעים מגיעים למיקום זה ומשם הם נוסעים יחד לטרמינל. חברת יואב הסעות לנתב"ג דואגת לשלוח למטרה זו רכבי הסעות חדשים אשר יש בהם די מקום לנוסעים וגם למזוודות ולציוד הנוסף שלהם. חשוב לנו שהם ייסעו בנוחות מקסימלית עד שדה התעופה ולכן אנו מנתבים למטרה זו רכבי הסעה חדשים ומרווחים, או אוטובוסים וזאת בהתאם לכמות הנוסעים.

נסיעות לחתונה

הפתרון הנוח ביותר הוא נסיעה משותפת של כל האורחים אשר אמורים להגיע ממקום רחוק. באמצעות הזמנת הסעה לחתונה אין צורך שכל אחד מהם ייסע למקום שהוא אינו מוכר לו. רכבי הסעות הם גם האופציה האידאלית עבור שותי האלכוהול כיוון שכך הם לא נוהגים באופן מסוכן.

אם אתם מעוניינים לתאם הסעה, הגעתם למקום הנכון. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך הכתבות הבאות:

חברת הסעות אוטובוסים

חברת הסעות אוטובוסים מידי יום ביומו עולים על כבישי ישראל עשרות רבות של אוטובוסים, אשר יש להם תפקיד אחד ברור – להסיע אזרחים, חיילים, תלמידים ופנסיונרים

קראו עוד »
דילוג לתוכן